KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13725090
nr 1372 5090
Kristina Munklinde
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 135/220, "Ullagapskärret". Motivet: 48x35cm
Kristina Munklinde, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:02:35
14/1 23:03:34
150 kr
17/1 18:56:40
Kristina Munklinde
Läs mer om Kristina Munklinde